Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní rozpis ČSH 2019 - 2020

ROZHODČÍ

KSH Vysočina

JmSH Brno

Házená - DOMA jaro 2019

Kontakty ČSH Praha

Soutěžní řád platný od 1.července 2015 

Disciplinární řád platný od 1. července 2015

Zdravotní prohlídky

Přestupní řád

Ekonomická směrnice

Výběrový kemp dívky ročníky 1994 - 1998

Tréninkové jednotky - videa SCM

Členské příspěvky 2018

Úrazové pojištění - hráči, ČSH od 1.1.2017 úrazové pojištění ČSH - Kooperativa č.pojistky 4950050842

Úraz členové Sokol (ČOS) č.pojistky od 1. května 2015 - 0013876996

Úrazové pojištění členů Sokol  (ČOS) - úrazy po 1.2.2019

Výběry hráček 1994,1995,1996,1997,1998,1999

 

 

 

 Termín HÁZENKÁŘSKÉHO PLESU: sobota 1. února 2020, místo: "Hasička", kapela Maraton

Vánočního turnaj v malé kopané "O pohár starosty města" 22. ročník se bude konat ve čtvrtek 26. prosince 2019.

Vánoční HÁZENKÁŘSKÝ TURNAJ  se bude konat  v sobotu 28. prosince 2019 od 15 hodin na hale. Společenská část bude pokračovat na hale od 20 hodin po skončení turnaje.

 

DOROSTENKY

 

FOTO

 

heartnezbytně nutné TRÉNINKYdevil

 

 

 

Termínovka Plážové házené

 

Příprava na novou sezónu 2019 - 2020

Plán přípravy

 

Pondělí 12. srpna

17,30 – 19,30 hodin hala

Úterý 13. srpna

17,30 – 19,30 hodin venkovní hřiště

Středa 14. srpna

17,30 – 19,30 hodin hala

Čtvrtek 15. srpna

17,30 – 19,30 hodin venkovní hřiště

Pátek 16. srpna

17,00 – 19,00 hodin hala

sobota 17. - středa 21. srpna soustředění VM, ubytování Hornoměstská 395/36

pátek 23. - neděle 25. srpna turnaj starší dorostenky Otrokovice, odjezd pátek 23. srpna 6,30 hod, Brno 7,00 hodin (čerpací stanice OMV - Bernáčkova 123/7, Brno, Dolní Heršpice nákupní centrum AVION), návrat neděle 25. srpna do 16,00 hod  PROPOZICE

čtvrtek 29. srpna - neděle 1. září turnaj mladší dorostenky Stupava (Slovensko), odjezd čtvrtek 29. srpna 16,30 hod, Brno 17,00 hod, návrat neděle 1. září 15,00 hod PROPOZICE

neděle 8. září, turnaj mladší a starší dorostenky VM

 

ROZPIS utkání 2. ligy starších dorostenek 2019 - 2020

devil

 

Neděle 15. září TJ Jiskra Otrokovice 16,00 hod, odjezd 13,00 hod DOMUS, návrat 20,30 hod

Sobota 21. září ženy VM – V.Bystřice 13,00 hod

** 28. – 29. září - volno

Sobota 5. října SHK Kunovice 13,00 hod, odjezd DOMUS 10,00 hod, návrat 18,00 hod, ** ženy Bohumín 16,00 hod

Sobota 12. října VM – TJ Turnov 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin

Neděle 20. října DHK Pardubice ??? hod, návrat 00,00 hod, ženy Lesana Zubří 15,00 hod

** Sobota 26. října VM – HC Háje 11,00 hodsraz ve sportovní hale 10,00 hodin, ** ženy VM – Hodonín 13,00 hod

Pondělí 28. října

Neděle 3. listopadu Astra Praha 12,00 hod, odjezd LACRUM 9,00 hod, návrat 16,00 hod, ženy Žeravice 18,00 hod

Sobota 9. listopadu DHK Slavoj Žirovnice 15,00 hod, odjezd LACRUM 12,00 hod, návrat 19,00 hod, ženy VM - Nový Jičín 13,00 hod

Sobota 16. listopadu VM – Sokol Lázně Kynžvart 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin

Neděle 17. listopadu, ženy Karviná  ??? hod

** 23. – 24. listopadu volno

Neděle 1. prosince HK Slavia VŠ Plzeň 15,00 hod, odjezd LACRUM 10,30 hod, návrat 21,00 hod

** Sobota 7. prosince VM – 1. SC Bohumín 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin

Sobota 1. února 2020 - přípravný turnaj ml. s st.dorostenky VM

Sobota 8. února 2020 VM – Otrokovice 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin

** 15. – 16. února

Neděle 16. února ženy Velká Bystřice 15,30 hod

Sobota 22. února VM – Kunovice 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin, ** ženy VM – Bohumín 13,00 hod

Sobota 29. února Turnov – VM 10,00 hod, odjezd LACRUM 6,30 hod, návrat 16,00 hod

Sobota 7. března VM – Pardubice 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin,  ženy VM – Zubří 13,00 hod

Sobota 14. března Háje ??? hod, návrat 00,00 hod, ženy Hodonín ??? hod Hodonín

** 21. – 22. března volno

** 28. – 29. března volno

Sobota 4. dubna VM – Astra 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin, ženy VM – Žeravice 13,00 hod

11. – 12. dubna Velikonoce

Sobota 18. dubna VM  –  Žirovnice 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin, ženy Nový Jičín ??? hod

Sobota 25. dubna Kynžvart 14,00 hod, odjezd LACRUM 8,30 hod, návrat 20,30 hod, ženy VM – Karviná 13,00 hod

Sobota 2. května VM – Plzeň 11,00 hod, sraz ve sportovní hale 10,00 hodin

** Neděle 9. května Bohumín 15,45, odjezd DOMUS 12,00 hod, návrat 21,00 hod

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pátek 14. - neděle 16. června plážová házená Pardubice LAMY, asi takto...

Neděle 17. února 2019 přípravný turnaj ml. a st. dorostenek Velké Meziříčí  VÝSLEDKY:

neděle 9. září Velké Meziříčí VÝSLEDKY

1.-3. června 2018 plážová házená Pardubice

Foto 1

Sobota 10. března Ostrava Poruba - video

Sobota 3. března VM - Ivančice

Neděle 18. února 2018 VM turnaj ml. a st.dorostenek Výsledky

Sobota 3. února 2018 VM - Zora Olomouc

Sobota 20. ledna 2018 přípravný turnaj dorostenek - Pardubice

VÝSLEDKY:

Sobota 3. března VM - Ivančice

Kompenzační a aerobní cvičení Nový SVIT Náměstí Velké Meziříčí

trénink povede Jana Jandeková instruktor fitness, trenér a výživový poradce a Mistryně republiky a absolutní vítězka ČR v bikiny fitness 2017

Sobota 9. prosince 2017 Olomouc

Pozvánka Olomouc - VM

Neděle 3.září 2017 VM turnaj ml. a st.dorostenek, VÝSLEDKY

sobota 7. října 2017 Ivančice

neděle 21. října 2017 HC Zlín

sobota 4. listopadu 2017 Veselí nad Moravou

yesKristýna Cahová - Mistryně ČR 2016/2017 mladší dorostenky HK Ivančice

Docházka,utkání,branky srpen - prosinec 2016

2. - 4.června 2017 Plážová házená Pardubice

VIDEO 2016

HISTORIE

pá 27. - ne 29.ledna 2017 turnacj dorostenek Velká nad Veličkou

FOTO soustředění 21.-25.8.2016

FOTO SCVM

FOTO turnaj ml. a st.dorostenek Jindřichův Hradec 2. - 4.září 2016

Neděle 11. září 2016 turnaj ml. a st.dorostenek Velké Meziříčí VÝSLEDKY

winkAndrea, Kristýna a Hana mají stříbro a bronzyes

17. - 19. června 2016 plážová házená Pardubice

STATISTIKA st.dky

FOTO

PŘÍPRAVA dorostenek srpen 2015

FOTO

FOTO

neděle 13.září 2015 turnaj dorostenek ve VM, VÝSLEDKY

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Soutěžní turnaje:

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Soutěžní turnaje: