Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní rozpis ČSH 2018 - 2019

ROZHODČÍ

KSH Vysočina

JmSH Brno

Házená - DOMA podzim 2018

Kontakty ČSH Praha

Soutěžní řád platný od 1.července 2015 

Disciplinární řád platný od 1. července 2015

Zdravotní prohlídky

Přestupní řád

Ekonomická směrnice

Výběrový kemp dívky ročníky 1994 - 1998

Tréninkové jednotky - videa SCM

Členské příspěvky 2017

Úrazové pojištění - hráči, ČSH od 1.1.2017 úrazové pojištění ČSH - Kooperativa č.pojistky 4950050842

Úraz členové Sokol (ČOS) č.pojistky od 1. května 2015 - 0013876996

Výběry hráček 1994,1995,1996,1997,1998,1999

 

 

 

 Termín HÁZENKÁŘSKÉHO PLESU: sobota 2. února 2019, místo: "Hasička", kapela Maraton

Vánočního turnaj v malé kopané "O pohár starosty města" 20. ročník se bude konat ve čtvrtek 27. prosince 2018.

Vánoční HÁZENKÁŘSKÝ TURNAJ  se bude konat  v pátek 28. prosince 2018 od 15 hodin na hale. Společenská část proběhne v Pizzerii Gulliver od 20 hodin.

 

DOROSTENKY

 

FOTO

 

Tréninky

 

středa 17,30 - 19,30 hod

pátek 17,00 - 19,00 hod

(středa 3. října utkání s ml.dci)

 

LETNÍ PŘÍPRAVA - srpen 2018

ROZPIS

 

ROZPIS ČSH 2018 - 2019

Přípravné turnaje:

Neděle 30. září (Český pohár ženy Pardubice 11,30 hod)

Sobota 6. října VM - Praha Kobylisy, sraz ve 12,00 hod ve sportovní hale (ženy již v 11,00 hod VM - Ivančice)

Sobota 13. října VM - Pardubice, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale (ženy ve 13 hod VM - Kunovice)

Sobota 20. října Bohumín - VM (14,00 hod), odjezd DOMUS 10,00 hod (Rudíkov 9,45 hod), návrat do 20,30 hod (ženy 21.10. v 15 hod Kobylisy)

Sobota 27. října VM - Havlíčkův Brod, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale (ženy ve 13 hod VM - HB)

Neděle 4. listopadu Žirovnice - VM (13,00 hod), odjezd LACRUM 10,30 hod (Rudíkov 10,15 hod), návrat do 19,30 hod (ženy 3.11. v 18 hod Jindř.Hradec)

Sobota 10. listopadu VM - HC Plzeň, sraz až ve 14,00 hod ve sportovní hale (ženy ve 13 hod VM - HC Plzeň)

So - ne 17. - 18. listopadu

Neděle 25. listopadu Ostrava Zábřeh - VM (15,30 hod), odjezd DOMUS 12,00 hod (Rudíkov 11,45 hod), návrat do 22,00 hod (ženy 25.11. v 15 hod Otrokovice)

Sobota 1. prosince VM - Vršovice, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale (ženy ve 13 hod VM - Vršovice)

Neděle 9. prosince (ženy v 17 hod UP Olomouc)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

přípravný turnaj neděle 17. února 2019 Velké Meziříčí

So - ne 16. - 17. února 2019

Sobota 23. února 2019 (ženy v 16 hod Hodonín)

Sobota 2. března VM - Astra Praha, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale, (ženy 2.3. ve 13 hod VM - Bohunice)

Sobota 9. března Kobylisy Praha (16 hod), odjezd LACRUM 13,00 hod (Rudíkov 12,45 hod), návrat do 20,30 hod, (ženy 10.3. v 15,30 hod Ivančice)

Neděle 17. března Pardubice (15 hod), odjezd LACRUM 12,30 hod (Rudíkov 12,15 hod), návrat do 20,00 hod, (ženy 16.3. v 16 hod Kunovice) 

So - ne 23. - 24. března

Sobota 30. března VM - Bohumín, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale, (ženy 30.3. ve 13 hod VM - Kobylisy)

Neděle 7. dubna Havlíčkův Brod (10 hod), odjezd LACRUM 8,15 hod (Rudíkov 8,00 hod, návrat do 14,00 hod, (ženy 6.4. ve 12 hod H.Brod)

Sobota 13. dubna VM - Žirovnice, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale, (ženy 13.4. ve 13 hod J. Hradec)

So - ne 20. - 21. dubna

Sobota 27. dubna HC Plzeň (12,30 hod), odjezd LACRUM 8,00 hod (Rudíkov 7,45 hod, návrat do 20,30 hod, (ženy 27.4. ve 14,30 hod HC Plzeň)

středa 1. května

Sobota 4. května VM - Ostrava Zábřeh, sraz v 10,00 hod ve sportovní hale,  (ženy 4.5. ve 13 hod VM - Otrokovice)

středa 8. května

Neděle 12. května Vršovice Praha (12 hod), odjezd LACRUM 9,00 hod (Rudíkov 8,45 hod, návrat do 20,30 hod, (ženy 12.5. v 16 hod Vršovice)

Sobota 18. května (ženy 13 hod VM - UP Olomouc)

------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle 9. září Velké Meziříčí VÝSLEDKY

1.-3. června 2018 plážová házená Pardubice

Foto 1

Sobota 10. března Ostrava Poruba - video

Sobota 3. března VM - Ivančice

Neděle 18. února 2018 VM turnaj ml. a st.dorostenek Výsledky

Sobota 3. února 2018 VM - Zora Olomouc

Sobota 20. ledna 2018 přípravný turnaj dorostenek - Pardubice

VÝSLEDKY:

Sobota 3. března VM - Ivančice

Kompenzační a aerobní cvičení Nový SVIT Náměstí Velké Meziříčí

trénink povede Jana Jandeková instruktor fitness, trenér a výživový poradce a Mistryně republiky a absolutní vítězka ČR v bikiny fitness 2017

Sobota 9. prosince 2017 Olomouc

Pozvánka Olomouc - VM

Neděle 3.září 2017 VM turnaj ml. a st.dorostenek, VÝSLEDKY

sobota 7. října 2017 Ivančice

neděle 21. října 2017 HC Zlín

sobota 4. listopadu 2017 Veselí nad Moravou

yesKristýna Cahová - Mistryně ČR 2016/2017 mladší dorostenky HK Ivančice

Docházka,utkání,branky srpen - prosinec 2016

2. - 4.června 2017 Plážová házená Pardubice

VIDEO 2016

HISTORIE

pá 27. - ne 29.ledna 2017 turnacj dorostenek Velká nad Veličkou

FOTO soustředění 21.-25.8.2016

FOTO SCVM

FOTO turnaj ml. a st.dorostenek Jindřichův Hradec 2. - 4.září 2016

Neděle 11. září 2016 turnaj ml. a st.dorostenek Velké Meziříčí VÝSLEDKY

winkAndrea, Kristýna a Hana mají stříbro a bronzyes

17. - 19. června 2016 plážová házená Pardubice

STATISTIKA st.dky

FOTO

PŘÍPRAVA dorostenek srpen 2015

FOTO

FOTO

neděle 13.září 2015 turnaj dorostenek ve VM, VÝSLEDKY

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Soutěžní turnaje:

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Soutěžní turnaje: