Jdi na obsah Jdi na menu
 


38. týden 2008 - Výsledky Muži A a B

21. 9. 2008

 
2. liga muži
Házená Velké Meziříčí „A“ – TJ Nové Veselí 29:30 (12:16)Těžký los začátku sezóny nám přidělil ve 3. kole hostit rivala z Nového
Veselí. Ještě před samotným začátkem poděkovali naši hráči před zaplněnou
halou jménem klubu panu Miroslavu Buchtovi za jeho dlouholetou trenérskou
činnost v místním oddíle. Derby naši hráči nezačali vůbec dobře.Novoveselští vyrukovali s dobře organizovanou vysunutou obranou na hranicidevíti metrů, přes kterou se naši hráči nedokázali prosadit. Když našihráči přidali zakřiknutou, pasivní útočnou hru a zní plynoucí nepřesnosti, byl stav ve 20.minutě 5:10. Po time-out našich trenérů se podařila zlepšit
útočná hra, nicméně na konci poločasu byl rozdíl 4 branek v náš neprospěch.Po přestávce nastoupili naši hráči jako vyměnění, dařila se střelba iobrana a v 36. minutě bylo srovnáno na 18:18. Vyrovnáním jakoby se hráčiuspokojili a novoveselští opět odskočili o 4 branky. V infarktovémzávěru naši hráči náskok stáhli o jednu branku. Několik možností na
vyrovnání jsme ale nepřesnou střelbou nevyužili. V obrané fázi se nedařilo bránit J. Strejčka, který nám z levé spojky nastřílel 13 branek.V zápase působil soupeř vyzráleji a byl lepší možná právě o tu jednuzmíněnou branku. Výkon meziříčských však zůstal za očekáváním. Nezbývá,než si ze zápasu vzít ponaučení do dalších bojů.

Sestava, branky: Stoklasa, Kotík; Večeřa (6), Matúšik (5), Bezděk (5), Fischer R. (5), Konečný (3), Kříbala Petr (2), Šidlo (2), Kříbala Pavel(1). Trenéři: Vaverka, Raus

Fotogalerie ze zápasu zde

 

Náhledy fotografií ze složky 38. týden 2008 - Fotografie Muži A a B