Jdi na obsah Jdi na menu
 


39. týden 2008 - Výsledky Muži A a B

29. 9. 2008

TJ Sokol Velké Meziříčí „A“– TJ Sokol Telnice 40:30 (19:15)

Po smolném utkání s týmem Novém Veselí jsme hostili zkušený tým z Telnice. Telničtí přijeli v menším počtu hráčů, zato ale někteří z nich měli zkušenosti i z extraligových Hustopečí. Naši hráči si z minulého zápasu vzali ponaučení a začali skvěle. V 15. minutě byl stav 11:4, kdy si soupeř nedokázal poradit s naší zasunutou obranou a kdy v útoku přesně stříleli spojky. Gólový rozdíl o 7 branek naše hráče uspokojil, nechali jsme se zbytečně vylučovat a soupeř snížil až na rozdíl 3 branek. Druhý poločas však naši hráči nenechali nic náhodě. Do 18. minuty, kdy naši hráči vedli o 5 branek, se podařila šňůra 6 rychlých gólů a definitivně tím zlomili odpor soupeře. Brankostroj domácích se nakonec zastavil na velmi příjemných 40 brankách. Doufáme, že si hráči formu udrží do příštího kola, kdy zavítají na palubovku leadera z Ivančic.

7m-hody: 4/4 : 3/3, vyloučení: 10:8

Sestava a branky: Kotík, Stoklasa – Šidlo (8/3), Matušík (7), Fischer (6/1), Večeřa (6), Kaštan J. (3), Bezděk (3), Kříbala Pa. (2), Necid (2), Kříbala Pe. (1), Kaštan P. (1), Konečný (1), Kříbala Ma. Trenéři. Vaverka, Raus.

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU ZDE


TJ Sokol Velké Meziříčí „B“– Slavoj Třešť „B“ 36:24 (16:11)

Družstvo z Třeště přijelo s vyzrálým týmem. V úvodu zápasu dalo najevo, že nedá kůži zadarmo. V 11. minutě jsme dokonce prohrávali 5:6. To byl pro naše hráče konečně impuls k aktivnější hře. Začali jsme hrát lépe v obraně, z které jsme přecházeli k rychlím protiútokům a do konce poločasu jsme si vypracovali náskok o 5 branek. V druhém poločasu meziříčští již zápas kontrolovali a jen zbytečné vylučování zabránilo „nasázet čtyřicítku“ i Třešti.

7m-hody: 6/3 : 2/1, vyloučení: 7:7

Sestava a branky: Kubát, Poul – Kříbala Pe (10), Kaštan Pe. (8/1), Kříbala M. (7/1), Rosa (3), Buchta (2), Večeřa (2), Kašta J. (1), Liška (1), Kubiš (1), Bezděk (1), Necid. Trenér Vaverka.