Jdi na obsah Jdi na menu
 


40. týden 2008 - Výsledky Muži A a B

5. 10. 2008

HK Ivančice – TJ Sokol Velké Meziříčí „A“ 31:26 (15:11)

V pátém kole zajíždělo naše „áčko“ na půdu Ivančic, dalšího těžkého soupeře z popředí tabulky. Proti fyzicky zdatnějšímu soupeři jsme začali s vytaženou obranou. Do22.min se hrála vyrovnaná a rychlá házená. Pak díky nepřipravené střelbě a několika nepřesným přihrávkám šel soupeř do vedení (11:10,15:10) a poločas skončil o čtyři branky v náš neprospěch. Začátek druhé poloviny jsem pokračovali ve zhoršeném výkonu a soupeř odskočil o 5 branek. Naši hráči se ovšem vzchopili. Bojovnější obranou a nápaditou kombinací v útoku otočili utkání na svou stranu (42. min. 18:19). Po obratu ovšem následovala série přísných vyloučení na naší straně, které Ivančice dokázali potrestat a získali opět náskok o 5 branek (48.min.23:19). Naši hráč stále bojovali a několikrát se přiblížili o 2 branky, zkušenější soupeř si ale již vítězství nenechal vzít.

7m hody: 0/1:1/1, vyloučení: 7:9
Sestava a branky: Stoklasa, Kotík – Fischer (6/1), Matušík (3), Kříbala Pe.(3), Večeřa (3), Šidlo (2), Kříbala Pa. (2), Bezděk (2), Kaštan J. (2), Konečný (2), Kříbala M. (1), Necid, Kaštan P. Trenéři Vaverka, Raus.

TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem – TJ Sokol Velké Meziříčí „B“ 21:22 (11:10)

Do zápasu jsme nastoupili velmi špatně a než se naši hráči stačili vzpamatovat, prohrávali jsme v 5. miutě 1:5. Díky nekompaktní obraně a neproměňování šancí jsme první poločas skončil v náš neprospěch. Druhá půle zápasu se příliš nelišila od té první. Soupeř hrál nepříjemnou, taktickou pomalou házenou a naši hráči se stále nedokázali dostat do tempa. Rozhodla série několika našich rychlých protiútoků, kdy naši hráči odskočili na rozdíl tří branek. Bystřice sice dokázala vedení snížit, na šťastné výhře hostů to již ale nic neměnilo.

Sestava a branky: Kubát, Kotík – Kříbala Pe. (8), Kříbala M. (4/2), Kaštan P. (3), Buchta (2), Rosa (2), Kaštan J. (2), Konečný (1), Fischer L., Necid
Trenér: Vaverka