Jdi na obsah Jdi na menu
 


45. týden 2008

10. 11. 2008

II.liga muži
SK HC Tišnov – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:35 (10:19)


Náš tradiční soupeř měl po posledním ligovém kole stejně bodu jako náš tým. Naši hráči proto čekali těžké a bojovné utkání. Možná i to vedlo ke koncentraci už od začátku zápasu, který se nám nebývale vydařil (6.min 2:5, 18.min 3:9, 23. min 4:14). Náskok se podařilo vybudovat díky perfektní obraně, které se dařil úkol pokrýt nejlepšího střelce domácích na postu levé spojky. V útoku náš tým těžil především z vysoké střelecké úspěšnosti spojek a na postu pravého křídla hrajícího Radima Fischera. Zápas byl tedy nečekaně rozhodnut již po prvním poločase. Na začátku druhého dějství sice Tišnov dokázal vstřelit šňůru 3 branek, ale náš tým si již vítězství nenechal vzít. V poklidném tempu si udržoval 10ti brankový náskok až do závěrečného hvizdu. Zisk dvou bodů a dobrý herní projev je příslibem pro poslední dvě kola podzimní části druhé ligy.

7m hody: 3/2 : 6/5. 2min tresty: 3:5, navíc domácí ČK
Sestava a branky: Stoklasa, Kotík – Matušík (10), Fischer (9/3), Večeřa (7), Necid (3), Konečný (2), Šidlo (2/2), Kaštan J. (1), Bezděk (1), Kříbala Ma., Kříbala Pe., Kříbala Pa., Rosa
Trenéři: Vaverka

Divize muži
TJ Slavoj Třešť - TJ Sokol Velké Meziříčí „B“ 20:35 (11:18)

Nedělní dopoledne v zánovní hale v Třešti svědčilo hostům. Naši hráči se dostali do vícebrankového vedení už na začátku zápasu. Po prvním poločase, kdy jsme si vybudovali dostatečný náskok, měl trenér Vaverka bez obav o ztrátu bodů možnost zkoušet na hřišti různé herní taktiky. V závěru utkání již věkově starší soupeř fyzicky nestačil tempu hry a naši hráči z rychlých útoků rychle navyšovali skóre.

I. liga mladší dorostenky
Ostrava Zábřeh - Sokol VM 32:14 (16:9)

Aktuálně čtvrtý tým prvoligové tabulky měl od prvních minut herně a zejména střelecky jasně navrch. Rychlá a přesná rozehrávka byla nad síly obranné hry Velkomeziříčských. Ty nedokázaly využívat připravených střeleckých příležitostí a dopouštěly se zbytečných nepřesností, čímž rychle narůstala gólová ztráta. Po celou hrací dobu pak nedokázaly najít účinný recept na důraznou a kompaktní obranu Ostravských. Po změně stran rozjetý domácí celek trestal naivitu útočných akcí našich, začal se ještě více prosazovat z rychlých brejků a navýšil odstup až na propastný osmnáctibrankový rozdíl. 7m-hody 3/3:3/1, vyloučení 2:3.
Hrály: Simandlová H.-Kratochvílová M.(4), Necidová S.(3/1), Hammerová P.(3), Salašová I.(2), Rousová N.(1), Závišková I.(1), Bártová M., Pavlišová A., Necidová K. Trenér ing. Záviška.

Divize mladší žáci
SK HC Tišnov - Sokol VM 9:11, 14:19 (6:12), nájezdy 5:13
V obou herně vyrovnaných částech utkání o našem vítězství rozhodla především lepší koncovka a nápaditější útočné akce. Úspěšně zvládnuté samostatné nájezdy pak v celkovém vyjádření znamenaly maximum bodů.
Hráli: Macoun F.-Pavliš D.(10), Veselý J.(9), Lečbych J.(5), Stupka T.(3), Drápela V.(2), Holub J.(1), Fiala M., Sobotka J., Pažourek L. Trenér Janíček.

Divize starší žáci
SK HC Tišnov - Sokol VM 11:26 (5:10)

Přesvědčivé vítězství, kdy naši hráči od prvních minut vyšší herní kvalitou jasně předčili domácí celek. Střelecky se dařilo zejména Janu Veselému.
Hráli: Brabec J.(1)-Veselý J.(10), Svoboda J.(6), Juránek J.(6), Horák P.(2), Pavliš D.(1), Lečbych J., Fiala M., Holub J. Trenér Janíček.