Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko mužů prohrálo v posledním zápase s Kuřimí

10. 5. 2010

II.liga muži
Sokol Velké Meziříčí „A“– SK Kuřim 27:29 (12:11)


Do posledního utkání letošní sezóny nastupovali oba týmy s odlišnou motivací. Zatímco náš tým porážkou v Juliánově ztratil jistotu druhého místa, Kuřim přijela bojovat o přežití v soutěži a v utkání to bylo nakonec vidět. Kuřim sbírá body především doma, kde v jejich „nafukovací hale“ hodně soupeřů zápas neoddýchá a dokáže potrápit favority. Na poslední zápas přijelo hosty podpořit spousty fanoušků, kteří Kuřimi vytvořili téměř domácí atmosféru.
Přestože domácí nastupovali do zápasu s touhou vyhrát, od prvních minut začala vyrovnaná partie. Domácí si chvílemi vytvářeli dvoubrankové náskok, který ale hosté likvidovali. Nedařila se především obrana, kdy se hráči Kuřimi individuelně dostávali na hranici 6 metrů, odkud již neměl náš brankář žádné šance. Naopak v útoku se našim hráčům dařila střelba z postu spojek. Do druhé poloviny nastupovali meziříčští s pouze dvoubrankovým náskokem. I druhý poločas se Kuřim bojovným výkonem brankově držela našeho týmu a v 27. minutě byla stav 26:24 pro náš tým. V nervózním konci utkání, který ovlivnily vyloučení na obou stranách, bohužel domácí ztratili v útoku nápaditost. Kuřim navíc několika skvělými zákroky podržel brankář a z následných protiútoků se hosté střelecky nemýlili. Během posledních třech minut dokázali vstřelit 5 branek a zcela tak otočili zápas ve svůj prospěch. V zápasu tak rozhodla větší vůle a motivace hráčů Kuřimi.

Sestava, branky: Kotík, Poul – Večeřa (9), Šidlo (6/5), Matušík (6), Konečný (2), Raus (2), Kříbala Petr (1), Bezděk (1), Kříbala Pavel, Živčic, Fischer Radim, Kaštan Jiří, Necid