Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ačko zvítězilo výrazným rozdílem v Sokolnicích, Béčko padlo v Tišnově

10. 4. 2011

Neděle 10. dubna 2011

 2.liga mužů Morava Jih

TJ Sokol Sokolnice - TJ Sokol Velké Meziříčí 22:33 (11:14)

            Úvod utkání byl představením výborně pracujících obran na obou stranách. Domácí měli více ze hry a v 10. minutě bylo skóre 2:0. Pak se probudily naše spojky a hra se vyrovnala. Do 25. minuty se obě družstva vystřídala ve vedení, ale ani jednomu družstvu se nepodařilo odskočit na větší brankový rozdíl. V závěru poločasu se hostům podařilo ubránit střelce Sokolnic a v útoku předvedli několik nápaditých kombinací. Díky tomu šli naši hráči do šaten s tříbrankovým vedením.

            Začátek druhé půle vyzněl ve prospěch hostí, když opět skvěle fungující obrana, dirigovaná Pavlem Kříbalou, za kterou výborně odchytal celý zápas David Stoklasa, pokrývala útočné akce domácích. Navíc se podařilo několik rychlých brejků, které znamenali navýšení rozdílu ve skóre (39. minuta 15:21). Naši hráči pak po zbytek druhého poločasu uvolněnou, kombinační, kolektivní hrou a výbornou defenzívou navyšovali rozdíl ve skóre na konečných 22:33. Střelecky se dařilo triu spojek Petr Kříbala – Roman Matušík – Martin Kříbala a z brejků byl spolehlivý zakončovatel Jirka Kaštan. V pohledném utkání i v oslabené sestavě dokázali naši hráči, že házenou hrát nezapomněli, zabojovali a dokázali značným rozdílem přehrát doma silné Sokolnice.

7m-hody 0:0 vyloučení: 4:5

Sled branek: 2:0, 4:2, 5:5, 7:7, 9:9, 10:12, 11:14, 12:17, 15:21, 17:24, 18:27, 19:29, 22:33

Sestava a branky: Stoklasa David, Kotík Libor – Kříbala Petr (10), Matušík Roman (8), Kaštan Jiří (7), Kříbala Martin (6), Strašák Pavel (1), Konečný Ladislav (1), Živčic Pavel, Kříbala Pavel. Trenér Vaverka Vlastimil, zodpovědný vedoucí Vodák Petr.

 

 

Jihomoravská liga mužů

SK HC Tišnov - TJ Sokol Velké Meziříčí “B“  36:22 (16:14)

První půle byla z obou stran vyrovnaná a ani jednomu družstvu se nepodařilo odskočit na větší než dvoubrankový rozdíl. Našim hráčům se dařila kombinace a spojky spolehlivě proměňovali své šance. Na obou stranách dominoval útok nad obranou. Ke konci poločasu se domácím podařilo odskočit na rozdíl dvou branek.

Začátek druhé půle se hostům nevyvedl a po nepřesných střelách nás Tišnov potrestal rychlými brejky. Hosté pak jakoby ztratili jistotu s balónem a produkovali nepřesné střeli a technické chyby a to byla voda na mlýn domácích. Našim hráčům pak došly síly a Tišnov pak už jen skóre navyšoval na konečných 36:22.

7m-hody 3/2:2/2, vyloučení: 3:4

Sestava a branky: Poul Ondřej, Kůra Petr, Dočkal Adam – Trojan Vítězslav (10/2), Babáček Petr (4), Pospíšil Martin (4), Rosa Jakub (2), Kubiš David (1), Hugo Jaroslav (1), Novotný Radek, Novotný Václav, Kaštan Petr, trenér Šidlo Ladislav.