Béčko mužů remizovalo s Brnem IV

11. 5. 2010

JM liga
Sokol Brno IV – Sokol Velké Meziříčí „B“ 29:29 (15:12)

Nedělní podvečerní zápas hodně ovlivnilo počasí. Hrálo se na venkovním hřišti po dešti a kluzký balón děla oběma celkům problémy. Zkušení domácí nastoupili s minimálním počtem hráčů proti plné lavičce hostí. Naši hráči nastoupili ve vyšším tempu a do 20. minuty si udržovali vedení, o které přišli až čtyřbrankovou šňůrou domácích v závěru poločasu. Vedení hosté vybojovali až v 34. minutě a do 27. minuty ho dokázali zvýšit o 3 branky na 25:28, což dávalo dobré naděje na vítězství v zápase. V posledních minutách ale domácí zabojovali a remíza nakonec byla spravedlivá. Střelecky se dařilo spojkám.

Sestava, branky: Kubát, Kůra – Homola (8/1), Kříbala Petr /7/1), Novotný Václav (7/1), Trojan (3), Smolík (2), Novotný Radek (1), Kaštan Jiří (1), Bezděk, Rosa, Babáček, Fischer Ladislav, Necid. Trenér Bezděk