Béčko zpečetilo sestup do divize porážkou v Brně

23. 5. 2011

Neděle 22. května 2011

Jihomoravská liga

Sokol Brno IV. - TJ Sokol Velké Meziříčí „B“ 26:19 (11:11)

Začátek utkání, který byl přímým soubojem o setrvání v Jihomoravské lize, byl vyrovnaný. Ani jedno družstvo nedokázalo odskočit soupeři o více než dvě branky. Naši hráči si sice vytvořili více šancí, ale neproměňování „tutovek“ znamenalo pouze remízový stav v polovině utkání.

Druhá půle se vyvíjela obdobným způsobem jako první. Těsné vedení Brna se vždy podařilo stáhnout i přes nepříjemnou osobní obranu na naše spojky. V 19. minutě přišel zlom v utkání, naši hráči nedokázali dotáhnout útočné snahy do gólu a naopak domácí procházeli příliš snadno Meziříckou obranou. Šňůrou pěti branek v řadě si Brněnští vytvořili rozhodující náskok (18:18, 23:18). V bráně ještě svými zákroky držel nad vodu naše družstvo Libor Kotík, ale hráči už bohužel nedokázali najít sílu dotáhnout se na soupeře. Brno tak zvítězilo a zpečetilo sestup naší rezervy do divize.

Sled branek: 2:2, 4:4, 8:7, 10:9, 11:11, 14:12, 15:14, 16:16, 18:18, 23:18, 26:19

7m hody: 7/4:1/0, vyloučení 3:2

Sestava a branky: Kotík Libor, Poul Ondřej – Trojan Vítězslav (5), Strašák Pavel (4), Bezděk Jakub (4), Fischer Ladislav (3), Kubiš David (1), Babáček Petr (1), Rosa Jakub (1), Pospíšil Martin, Novotný Radek. Trenér Šidlo Ladislav.