30. 5. 2010

Čtvrtek  27. května

Jihomoravská divize dorostenci

Sokol Juliánov -  Sokol VM 27:37 (15:14)

V předehrávce víkendového kola se  náš celek s minimem hráčů dokázal po změně stran výrazně zlepšit ve všech herních činnostech a po zásluze zvítězit vysokým brankovým rozdílem. Zdlouhavá rozehrávka domácích a jejich zarputilost v první části hry nevyhovovala našemu hernímu projevu. Až změna v našem obranném rozestavění přinesla ovoce v podobě rychlých útočných akcí s gólovým efektem, současně narůstal i rozdíl ve skóre (18:17,18:20,21:26,24:31).

Hráli: Poul O. - Bílek A.(12/1), Strašák Pa.(10), Krištof M.(6), Hladík O.(4), Pospíšil Ma.(4), Krátký Mi.(1). Trenér Janíček M.

Neděle  30. května

Jihomoravská divize mladší žáci

SK Kuřim - Sokol VM 5:4, 4:13 (1:7), nájezdy 9:8

Vyrovnaný souboj osobních obran zvládli lépe domácí. Ve druhé části utkání naši hráči daleko lépe spolupracovali, dostávali se do brankových příležitostí, které pak dokázali efektivně zužitkovat a posléze zaslouženě zvítězit. Samostatné nájezdy zvládli lépe nejtěsnějším rozdílem domácí.

Hráli: Drápela Vojtěch - Janíček Martin(6), Fiala Martin(5), Blaha Tomáš(3), Ambrož Michael(2), Svoboda Filip(1), Macoun Filip, Pažourek Tomáš, Klapal Vojtěch. Trenér Janíček Martin.

Jihomoravská divize starší žáci

SK Kuřim - Sokol VM 13:44 (11:18)

První čtvrthodinu souboje se hrála vyrovnaná partie (5:6), a to díky našemu nedůraznému výkonu zejména v obranné fázi. S přibývajícími minutami se začala projevovat herní a fyzická převaha Velkomeziříčských. Po změně stran pak vysunutá obrana a následné brejky zcela zdecimovaly domácí celek, který přidal první poločasovou trefu až ve 44. minutě (11:37)!!! Utkání se pak stalo „honbou“ za množstvím přesných zásahů.

Hráli: Brabec Josef - Horák Petr(17/1), Svoboda Jan(13/1), Veselý Jan(6), Juránek Jakub(4), Pospíšil Jan(3), Blaha Martin(1), Janíček Martin, Lečbych Jan, Blaha Tomáš. Trenér Janíček.