Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenci přehráli Julec

19. 3. 2018

Neděle 18. Března 2018

2. liga starší dorost Morava – 18. kolo

Sokol Juliánov - TJ Sokol Velké Meziříčí 27:32 (11:17)

Dorostenci odjížděli na utkání po delší době v plnohodnotné sestavě, kdy se po zranění a nemocech vrátili někteří hráči. Chyběli sice naše opory Svoboda s Fialou, ale proti níže postavenému Juliánovu jsme měli i tak bodovat.

Na souhře bylo tréninkové manko znát a v některých momentech to na hřišti jak v obranné fázi tak v útočné skřípalo. Po vyrovnané první pětiminutovce šlo naše družstvo, i díky rychlejšímu pojetí hry, do vedení. Do poločasu jsme si tak vytvořili šestibrankový náskok (11:17), který jsme drželi po celou druhou půli. Díky chybám a většímu neproměňování brankových příležitostí se nám nedařilo odskočit na větší rozdíl. Díky větší bojovnosti v obraně a rychlému přechodu do útoku jsme Juliánov přehráli v poměru 27:32.

Kluky i přes to, že některá souhra vázla, je nutné pochválit za nasazení a týmové pojetí kdy se dokázali prosadit všichni hráči.

7m-hody 0: 1/1 vyloučení: 1:2

Sestava a branky: Tomáš Krčál, František Kratochvíl – Petr Kavka (7), Alex Cerkal (6), Kamil Babáček (4), Jakub Benda (4), Roman Juhoš (4), Jan Hnízdil (4), Dominik Buchta (2), Dominik Šroler (1), trenéři Petr Kavka a Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.