Jdi na obsah Jdi na menu

Dorostenci přestříleli Újezd

5. 11. 2018

Sobota 3. listopadu 2018 2. liga mladší dorostenci Morava Jih – 6. kolo TJ Sokol Újezd u Brna – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:50 (18:23) Družstvo dorostenců odjíždělo na Utkání do Újezdu u Brna v okleštěné sestavě, především kvůli nemocem. Hráči k utkání přistoupili zodpovědně a od začátku byla na našem týmu vidět větší koncentrace než na soupeři. Od úvodu jsme si vypracovali vedení. Postupně jsme se prosazovali ze všech postů. Na obou stranách se spíše útočilo než bránilo a v poločase to již bylo 18:23 v náš prospěch. V druhé půli pokračovala útočná házená, náš tým zlepšil obranu a rychlý přechod, díky čemu jsme postupně navýšili až na 15 brankový rozdíl. Klukům se dařilo přenášet herní prvky z tréninků do zápasu a bylo k vidění několik nápaditých akcí. Kluky je třeba pochválit za přístup, dobré tempo hry a kolektivní výkon. Příští víkend mají dorostenci volno a následující víkend budou zajíždět do Nových Bránic.

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Tomáš Rosa (5), Jakub Mach (9/1), Martin Chalupa (7), Kocourek Radim (4), Jakub Russ (3), Vojtěch Svoboda (7), Radek Navrátil (7), Jakub Strýček (8/2), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.