Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minižáci vítězní na turnaji v Milevsku

14. 1. 2019

Házenkářští minižáci, kteří spadají pod Dózu svč Velké Meziříčí, se účastnili v sobotu 12. 1. 2019 turnaje velké házené v Milevsku. Turnaje se účastnilo celkem osm družstev, hrálo se systémem každý s každým. Jedno utkání trvalo 18 minut.

Do turnaje jsme vstoupili poněkud vlažně, v prvním zápase se kluci spíše seznamovali s halou. Postupem času jsme získávali herní jistotu a správné sebevědomí. Kluci na hřišti předváděli hezké kombinace, kvalitně pracovali v obraně a v útoku se nám dařila střelba z větší vzdálenosti i průniky na brankoviště. Kluci vyhráli všechny své zápasy a mohli slavit turnajové prvenství. Zvláště utkání s Plzní, která skončila na druhém místě, se hráčům povedlo na jedničku. Všichni hráči dostali v každém zápase svůj prostor. Adam Krejčí byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Výsledky:

VM         -             TJ Astra Praha                   9:7

                              Sokol Vršovice                  8:1

                              Milevsko B                         16:5

                              DHC Plzeň                          11:4

                              Milevsko A                         12:8

                              HC Háje Praha A               12:8

                              HC Háje Praha B               11:4

Sestava a branky: Ondra Trifanov (2), Danek Červený – Vítek Smejkal (16), Adam Krejčí (30), Štěpa Fiala (14), Michal Badalík (3), Tomáš Jelínek (4), Kuba Kocourek (3), David Bradáč (7), Niki Fexa, Standa Fňukal, Marťa Jelínek

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Kaštanová, Martin Krejčí, Jiří Holý