Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minižáci z DDM na posledním letošním turnaji Ligy Vysočiny

9. 12. 2015

V  neděli  6. 12. jsme vyjeli do Havlíčkova Brodu na poslední letošní turnaj Ligy Vysočiny v miniházené. V kategorii minižáků nás reprezentovaly tři chlapecká družstva a jeden tým byl smíšený. V přípravce jsme měli zastoupení v jednom chlapeckém týmu.

Minižáci:

VM A – naše první družstvo odehrálo povedený turnaj, i  když výkon to nebyl úplně ideální, což bylo i přizpůsobeno tím, že někteří kluci nebyli ještě úplně zdravotně fit.  Nicméně jsme z pěti  zápasu čtyřikrát odcházeli jako vítězové a kluci se hrou bavili.

Sestava a branky:  Tomáš Kučera (1) – Robin Koudela (41), Jakub Uchytil (22), Filip Čížek (18), Adam Čížek (16), Pavel Kotouček (3)

 

VM B – tento tým z pěti zápasů jednou slavil výhru, jednou remízu a třikrát jsme odcházeli těsně poraženi. Kluci i přes těžký los odehráli dobrý turnaj.  Kdybychom lépe proměňovali vyložené šance a byli pozornější v obraně, získali bychom bodů ještě více.

Sestava a branky:  Benjamin Rosa (14), Jiří Winterling (12), František Hlaváč (10), Vojtěch Bradáč (9), Luboš Izdný (6),

 

VM C – toto mužstvo dvakrát vyhrálo a třikrát jsme prohráli. S výsledkem můžeme být i u tohoto týmu spokojeni. Kluci i zde hráli bez střídání a na konci turnaje už jim docházeli síly.

Sestava a branky: David Dřímal (9), Štěpán Čermák (6), Petr Zezula (6), Jáchym Onderka (4), Tobiáš Kieč (3)

Trenér: Petr Kaštan

 

VM D – tento smíšený tým bohužel ani jednou neokusil radost z výhry. Doufáme, že ty přijdou v dalších turnajích.

Sestava a branky: Bára Rosická (12), David Slabý (11), Lenka Holíková (5), Tobias Jakubčo,  Eva Nekudová

Trenér: Ilona Závišková, Pavel Rosický

 

Přípravka:

VM – kluci ze šesti zápasů dvakrát těsně prohráli a čtyřikrát odcházeli jako vítězové.  Chyběl nám pohyb a i obranu musíme do jarní sezóny vypilovat.

Sestava a branky: Marek Uchytil – Martin Dobejval (36), Adam Jaša (21), Vítek Smejkal (2), Jakub Chalupa, Šimon Mikulášek, Michal Badalík

Trenérka: Vlaďka Horáková