Mladší a starší žáci vítězně v Sokolnicích,žákyně stříbrné v Třebíči

Neděle 17.dubna
Jihomoravská liga mladší žáci
Sokol Sokolnice - Sokol VM 6:12, 3:26 (1:17)
, nájezdy 5:7
I přes problémy se sestavou, ve které trenéři nemohli počítat hned s trojicí zkušených hráčů, dostali příležitost ukázat svoje umění nadějní minižáci. A ti svoji úlohu zvládli velice dobře. Souboj osobních obran jsme i přes časté vylučování zvládli s přehledem, podobně jsme si vedli i v dalších částech. Dobrá obranná hra a rychlé útoky znamenaly luxusní náskok již do poločasu. V tomto směru si výborně vedlo duo Blaha – Janíček. Ve velice dobrém světle se prezentoval Dominik Buchta.
Hráli: Macoun Filip – Blaha Tomáš(18), Janíček Martin(13), Drápela Vojtěch(5), Buchta Dominik(1), Pažourek Tomáš(1), Svoboda Vojtěch, Babáček Kamil, Kratochvíl František.
Trenéři ing.Šidlo L., Janíček M.
Jihomoravská liga starší žáci
Sokol Sokolnice - Sokol VM 14:22 (9:13)

I přes fyzickou převahu soupeře dokázali naši hráči svoji herní kvalitu. Od úvodních minut se dařilo dodržovat stanovené taktické úkoly. Úvodní vedení domácích jsme zlepšenou útočnou hrou postupně „dotáhli“ a v samotném závěru poločasu se ujali vedení. Ani po přestávce jsme nic neubrali z důrazu a pohlednými útočnými akcemi vybojovali kolektivním výkonem cenné dva body. Absolutorium patří zejména brankáři Vojtěchu Drápelovi. Sled branek: 3:1,5:4,5:7,7:11,9:13,12:16,14:22
Hráli: Drápela Vojtěch – Blaha Tomáš(8/1), Pavliš David(5), Janíček Martin(5), Fiala Martin (4/1), Pažourek Tomáš, Macoun Filip, Klapal Vojtěch, Kratochvíl František. Trenéři Janíček M., ing.Šidlo L.

Žákyně stříbrné na mezinárodním turnaji v Třebíči
Ve sportovní hale Spartaku Třebíč proběhl turnaj žactva za účasti německého týmu EBT Berlín. Náš celek, složený z hráček 1996-97, si vedl velmi dobře. Po snadných výhrách nad domácími týmy, zástupci jihočeské házené a německým rivalem, jsme se v souboji o turnajové prvenství utkali s brněnským Tatranem. Od úvodních minut se hrála vyrovnaná partie. Oboustranné množství šancí dokázaly likvidovat brankářky. Po změně stran jsme již nestačili zejména v obranné fázi a utkání tak mělo jasného vítěze.
Výsledky:
Sokol VM – Spartak Třebíč“A“ 11:6, - Jindřichův Hradec 17:3, - Tatran Bohunice 4:11, - EBT Berlín 12:2, - Spartak Třebíč“B“ 16:6.