Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci začali jarní sezónu na výbornou!

17. 4. 2015

V sobotu 11.4. vyrazili mladší žáci na první jarní turnaj do Nového Veselí. Na turnaji kromě našeho týmu startovali dvě domácí družstva, pak dále Havlíčkův Brod a Chrudim.

První zápas jsme odehráli proti celku z Havlíčkova Brodu. Úvod se nám opět nevydařil, působil z naší strany velice ospale. Poločas jsme vyhráli 9:4. V druhém poločase už kluci zapnuli na plné obrátky a postupně jsme zvyšovali náskok. Konečný výsledek byl 22:8. Nejlepší hráč zápasu byl Vojta Svoboda, autor devíti branek!

Do druhého utkání jsme nastoupili proti týmu Nového Veselí B. Kluci rozhodli o osudu tohoto zápasu už v prvním poločase, který jsme vyhráli 10:1. Druhý  byl také v naší režii a na konci zápasu svítil na tabuli výsledek 23:7. Střelecky se dařilo Štěpánu Fialovi (8 branek) a Alexu Cerkalovi (9 branek).

Nejdůležitější byl pro nás třetí zápas, kdy jsme se střetli s Novým Veselím A. Od začátku jsme si udržovali mírný náskok, poločas byl 6:5. Druhý poločas se nám povedl na jedničku. Obrana působila kompaktně – soupeř chvílemi nevěděl, co hrát. V útoku jsme pravidelně skórovali a náš náskok postupně narůstal. Velmi dobrý výkon podal v tomto utkání gólman Milan Krejčí. Nakonec jsme po zásluze vyhráli 16:12.

Na konci jsme změřili síly s Chrudimí. Do tohoto utkání jsme nastoupili už docela unavení, měli jsme jen jednoho na střídání. Nicméně jsme potvrdili roli favorita. Poločas 9:4. Do druhého poločasu nastoupil na post pivota brankář Milan Krejčí a do brány si šel „odpočinout“ Štěpán Fiala. Nakonec jsme slavili výhru 17:7.

 

Tento turnaj prokázal, že se spousta přípravných turnajů vyplatila. Kluci hráli kombinačně, vycházeli jsme z výborné obrany, kde se velmi dobře prezentoval Tom Kučera a pak jsme přecházeli do rychlých protiútoků, které většinou končili v soupeřově bráně. Střelecky se opět dařilo našemu osvědčenému duu Vojta Svoboda a Štěpán Fiala, ke kterým se přidal ve velmi dobré formě hrající  Alex Cerkal.

 

Sestava a branky: Milan Krejčí(1) – Vojtěch Svoboda(25), Štěpán Fiala(22), Alex Cerkal(20), Matouš Malec(6), Tomáš Kučera(3), Jakub Russ, Martin Poul

 

Trenéři: Petr Kaštan, David Stoklasa,

Vedoucí družstva: Vlaďka Horáková