Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži prohráli v Kuřimi

20. 2. 2011

2.liga muži

SK Kuřim – Sokol Velké Meziříčí 31:29 (18:16)

V druhém zápase jara zajížděl náš tým do „nafukovací“ haly v Kuřimi. S tímto soupeřem má náš tým nepříznivou bilanci, kdy poslední 3 vzájemné zápasy nedokázal vyhrát. Navíc Kuřim doma v této sezóně ještě neprohrála. I tak si naši hráči na soupeře věřili. Zápas začal v rychlém tempu a až do 28. minuty se oba soupeři střídali ve vedení. V brance se dařilo Davidu Stoklasovi, v útoku střílel náš tým branky ze všech pozic. Závěr poločasu však patřil domácím, kteří odskočili o 2 branky. Vstup do druhého poločasu se bohužel Velkomezeříčským vůbec nepodařil a v 34. minuty byl brankový rozdíl již 6 branek. Nepodařilo se nám proměnit několik jasných brankových příležitostí, nevíc dostal po přísném rozhodnutí červenou kartu střelec Víťa Večeřa. Hosté se ale nevzdávali a bojovným výkonem snížili v 51. minutě na rozdíl branky a oba týmy se začali přetahovat o vítězství. V dramatických posledních minutách se ale nepodařilo proměnit sedmimetrový hod a Kuřim nakonec v pěkném zápase získala zaslouženě oba body.

Sestava, branky: Stoklasa, Poul – Matušík (7), Chlubna (7), Fischer (6/2), Kříbala Petr (3), Večeřa (3), Strašák (1), Konečný (1), Bezděk (1), Necid, Kříbala Martin, Živčic. Trenér Vaverka. Vedoucí týmu Vodák.