Jdi na obsah Jdi na menu

O Pohár KCTM Vysočina 2008

4. 1. 2009

Turnaj mladších žáků o pohár KCTM Vysočina 2008 – Nové Veselí

Hrací systém rozdělil družstva do dvou skupin z hrací dobou 1x 20 minut  a po odehrání zápasů ve skupinách byly sehrány zápasy o umístnění. Naše družstvo bylo zařazeno do výkonnostně silnější skupiny, což zaručovalo sehrání kvalitních zápasů leč z důsledkem malé šance na postup do semifinále. V prvním zápase proti tradičnímu soupeři KCTM Nové Veselí „A“ jsme stačily pouze prvních deset minut, po zbytek jsme pouze sekundovali výbornému výkonu domácího výběru.

Jako další soupeř byl HC Dukla Praha, což bylo velikou výzvou pro hráče. Začali jsme výborně a již ve 4.min jsme vedli 4:0. Tento brankový rozdíl nám vydržel až do závěrečných minut. V posledních 3.minutách zápasu jsme nepochopitelně nabídly soupeři možnost srovnat skóre a ten to zkušeně využil. Závěr nám totálně nevyšel a soupeř byl v závěru šťastnější. Střela v posledních sekundách znamenala těsnou prohru o gól a obrovské zklamání pro hráče. Toto se přeneslo i do posledního zápasu se soupeřem ze Slovenska Tatranem Modrá. Vstup do zápasu byl katastrofální a soupeř již vedl 5:0. Po výrazné domluvě se družstvo vzchopilo a zlepšenou hrou zabránilo debaklu, kdy jsme dokázaly snížit brankový rozdíl na pouhý gól. Ovšem závěr  byl opět v režii soupeře. Výsledkem byla prohra o tři branky. Posledním zápas byl zápas o čest. Soupeřem bylo družstvo ze Slovenska Tatran Stupava. Bylo těžké motivovat hráče, ale výborným přístupem  nedostal soupeř šanci. Výsledkem bylo vysoké vítězství.

Výsledky:     VM      – KCTM Nové Veselí „A“               7 : 18

-  Dukla Praha                                  7 : 8

- Slovan Modrá                                 8 : 11

O 7.místo       VM      - Tatran Stupava                             14 : 4