7. 10. 2018

Sobota 6. října

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Kobylisy II 26:38 (14:18)

K prvnímu podzimnímu domácímu utkání jsme nastoupili v nových dresech, s novým impulsem po úvodním nepovedeném vystoupení ve Vršovicích a mohli jsme využít herní potenciál tří hostujících hráček Bohunic. Od prvních minut se dařilo plnit předzápasové pokyny, i když jsme tahali za kratší konec, hra měla řád a koncept. Obě strany měly útočné choutky a předváděly zdařilé akce. Fyzicky lépe disponovaný soupeř oplýval daleko vyrovnanější spojkovou souhrou, nás zdobila bojovnost a nasazení. I přes změny v sestavě jsme drželi tempo hry a byli tak rovnocenným soupeřem. Závěr první půle jsme ovšem nezvládli takticky a v poslední minutě dvakrát zcela zbytečně inkasovali!!! Na přestávku jsme tak odcházeli se čtyřgólovou ztrátou. Po změně stran se nám i díky nasazení a dobrého výkonu Jarmily Šabacké v brance dařilo ještě do 50. minuty držet Pražanky „na uzdě“ (23:27). V závěrečné desetiminutovce jsme řadou neproměněných šancí, chyb a ztrát nabídli šance soupeřkám, fyzicky upadali a závěr utkání tak byl zcela v režii vítězného týmu, škoda

V dresu soupeře se mimořádně střelecky dařilo Michaele Rakové, která byla úspěšná v 19 – ti případech, v našem týmu se brankově prosadila většina týmu.

Příští sobotu opět v domácím prostředí přivítáme dobře známý tým Pardubic, se kterým máme za poslední dvě sezóny negativní bilanci, ale každé utkání začíná za stavu 0:0 a končí po šedesáti odehraných minutách, takže ……cool

7m – hody 5/4, 7/7, vyloučení 2:0.

Sled branek – 1:0,1:4,3:5,5:6,5:8,7:8,7:10,8:12,12:13,12:1514:16,15:19,15:21,18:22,20:25,23:27,23:29,24:32,25:35.

Hrály: Blažková Veronika, Šabacká Jarmila – Pacalová Lenka (9/4), Pospíšilová Markéta (5/1), Cahová Kristýna (4), Borkovcová Tereza (2), Dusilová Valérie (2), Kuřátková Klára (1), Houdková Valérie (1), Pospíšilová Magda (1), Sedlářová Tereza (1), Šmídová Tereza, Horká Vendula.

Trenér ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Andrea Kuřátková, asistent Tomáš Partl.