Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší dorostenky na domácím hřišti úspěšné

11. 11. 2018

Sobota 10. listopadu

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – HC Plzeň 20:17 (12:11)

Západočešky se prezentovaly nátlakovou hrou se snahou dostávat se až na hranici brankoviště a od úvodních minut vedly. Náš celek tahal díky neproměňování šancí a malému důrazu při bránění za kratší konec. Postupem času se podařilo zlepšit organizaci defenzívy a díky tomu se dostávat i do rychlých akcí. Skóre se postupně měnilo v náš prospěch. Houževnatý soupeř hájil tvrdě svoje území a my v postupném útoku jen těžko hledali prostor k zakončení, naše hra byla upachtěná a ne příliš pohledná. Těžili jsme především z individuálních schopností dua Pospíšilová Markéta - Pacalová Lenka a na poločasovou pauzu odcházeli s nejtěsnějším náskokem. Po změně stran jsme změnili útočný systém, přidali branky z postu pivota přes Sylvii Šimkovou a to nám v této fázi vyneslo až třígólové vedení. Soupeř v dalších minutách přidal na obranném důrazu a postupně po samostatných útočných průnicích ubíral z náskoku. Utkání nabralo na dramatičnosti, více než házená se hrála přetlačovaná s řadou osobních soubojů na hranicích brankoviště. Soupeřky přidaly řadu tvrdých zákroků, oslabovaly tak svoje řady, nám se následně dařilo přesilovky efektivně zúročit a získat si mírný náskok. Oporou naší defenzívy byla Kristýna Cahová, v brance nás řadou úspěšných zákroků držela Jarmila Šabacká. V závěrečné fázi jsme byli kolektivnější a poslední minuty zvládli i velmi dobře takticky. Po zaznění závěrečného signálu jsme se tak mohli radovat z vydřeného vítězství, uffff.

V dalším kole zajíždíme předehrát utkání netradičně v neděli podvečer na hřiště Sokol Ostrava Zábřeh.

7m – hody 5/3:6/5, vyloučení 0:4.                                                                                                       

Sled branek – 1:0,1:3,2:4,4:6,5:8,9:8,12:10,14:11,14:13,15:14,17:15,18:16,18:17.

Hrály: Blažková Veronika, Šabacká Jarmila – Pospíšilová Markéta (7/2), Pacalová Lenka (6/1), Šimková Sylvie(4), Šmídová Tereza (1), Cahová Kristýna (1), Sedlářová Tereza(1), Partlová Denisa, Borkovcová Tereza, Blažková Kateřina, Horká Vendula.

Trenér ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Kuřátková Andrea, asistent ing. Tomáš Partl.

http://www.zeny.chf.cz/?cmpid=1407&cmppartid=3059

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou“ :

 

Pátek 16. listopadu     

18,00 hodin 3. kolo Českého poháru žen DHK Zora Olomouc (MOL interliga)

Sobota 17. listopadu

9,00 – 17,30 hodin     Přebory České obce sokolské - minižactvo

Neděle 18. listopadu    

9,00 – 17,00 hodin     kvalifikace Žákovské ligy starších žaček – TJ Sokol Velké Meziříčí, TJ Astra Praha, Házená Jindřichův Hradec"C", 1. FC Bohumín