Starší dorostenky v domácí předehrávce jednoznačně přehrály Otrokovice

19. 4. 2015

Neděle 19. dubna

II. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Jiskra Otrokovice 37:21 (16:11)

Od prvních minut byl domácí tým jednoznačně lepší, hýřil pohybem a nápaditostí. Dobře organizovaná obrana, za níž působila spolehlivě brankářka Michaela Vávrová, dávala možnosti dostávat se do brejkových situací, končících gólově. Houževnatý tým soupeře se nevzdával. Dokázal postupně využívat našeho malého obranného důrazu a nepřesností. Pod vlivem výrazného náskoku jsme začali hrát příliš individuálně. Následně, kdy se na hřiště dostala lavička našeho celku se otrokovické v rozmezí 21. - 24. minuty brankově přiblížily (11:8). Dobře, že ještě do závěru první půle jsme zpřesnili souhru a opět začali fungovat jako celek. Po poločasové pauze jsme nastoupili se změnou v útočném rozestavění a během úvodních pěti minut díky tomu vsítili šest gólů oproti jedinému obdrženému. Lavinovité útoky se v dalších minutách valily na soupeřovu svatyni. Po třech čtvrtinách souboje na ukazateli skóre svítil dvanáctigólový náskok. V závěru jsme příliš nepolevili a přítomným divákům předvedli i některé efektní útočné akce. Střelecky se nejvíce zapsala do zápisu Renata Škrdlová.

V sobotu vyzveme aktuálně vedoucí tým tabulky – Sokol Poruba, pro sedmičku hráček našeho úspěšného týmu to bude poslední domácí utkání v dorostenecké kategorii!!!

Sled branek –2:0,2:1,6:1,9:2,9:4,11:5,11:8,14:9,16:10,19:11,21:15,28:15,31:17,31:20,36:20.

7-m hody 5/5:2/1, vyloučení 0:1. Počet střel 58:40.

Hrály: Vávrová Michaela – Škrdlová Renata(15/5), Sedláčková Klára(5), Studená Kateřina(5), Koudelová Eliška(4), Závišková Kateřina(3), Doležalová Romana(2), Rosová Terezie, Homolová Michaela, Rymešová Andrea(1), Nejedlá Michaela(1), Patočková Hana(1). Trenéři Záviška, Ivana Škrdlová.