Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj „nejmenších“ ve Velkém Meziříčí se vydařil

4. 11. 2013

Ddsc_4532.jpgne 27. října 2013 se ve sportovní hale „Za Světlou“ ve Velkém Meziříčí uskutečnil druhý turnaj ligy Vysočiny minižactva. Naše město reprezentovali dvě družstva chlapců a dvě družstva dívek. Všechny týmy hráli v mladší skupině přípravek ještě se dvěma týmy Havlíčkova Brodu. Chlapci si vedli velice dobře, jedno družstvo vyhrálo všech pět zápasů, druhé vyhrálo třikrát a dvakrát odcházelo poraženo. Děvčata byla rozdělena na mladší a starší. Starší družstvo vyhrálo tři zápasy a mladší družstvo sbíralo herní zkušenosti. Pro některé hráče a hráčky to byl vůbec první turnaj.

Všechny háčky a hráči si zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Herně a střelecky vynikali Filip Blažek a Tomáš Kučera. Přejeme našim mladým házenkářským benjamínkům hodně branek v dalších turnajích!

Na organizaci turnaje se podíleli hráči a hráčky z dorosteneckých kategorií jako rozhodčí a zapisovatelé. Turnaj byl v tomto směru všemi zúčastněnými hodnocen velice pozitivně.

 

Hráli: Pavlíček, Petrů, Lázničková, Švandová, Buková, Holíková, Homolová, Mejzlíková, Koudelová, Borkovcová, Kuřátková, Haklová, Dvořáková, Blažek, Kuřátko, Špinar, Deraha, Láznička, Černík, Navrátil, Dobejval, Kotouček, Trifanov, Kučera, Melichar.

Trenéři: Závišková, Kaštan, Pacalová a Horák.