V závěrečném utkání podlehlo "B" družstvo těsně Dolní Cerekvi

31. 5. 2011

Sobota 28. května 2011

Jihomoravská liga mužů

TJ Sokol Velké Meziříčí „B“ – Dolní Cerekev 21:22 (13:8)

Úvod posledního utkání letošní sezóny byl z obou stran vyrovnaný (3:3,5:5). Od 10. minuty měl o něco víc navrch hostující tým, který dokázal lépe zakončovat své šance (7:8). V 26. minutě se domácím podařila šňůra šesti branek a díky ní šli do šaten s pohodlným náskokem 13:8.

Od úvodního hvizdu druhé půle začala Cerekev stahovat náskok domácích. To se Cerekvi bohužel podařilo a 21. minutě se dokonce ujala vedení (16:17). V dramatické koncovce nakonec byl šťastnější hostující celek a odvezl si oba body.

7m-hody 4/3:0, vyloučení: 0:2

Sled branek: 2:1, 3:4, 5:5, 7:8, 13:8, 14:12, 15:15, 16:17, 18:19, 20:20, 20:22, 21:22

Sestava a branky: Poul Ondřej – Trojan Vítězslav (5/2), Rosa Jakub (3), Kříbala Petr (3), Kříbala Martin (3/1), Novotný Radek (2), Kubiš David (1), Babáček Petr (1), Bezděk Jakub (1), Strašák Pavel (1), Fischer Ladislav (1), Hugo Jaroslav, trenér Matušík Roman.