Vysoké vítězství žen,vysoká prohra mladších dorostenek

20. 2. 2011

Sobota 19.února

II.liga ženy

TJ Sokol Měnín - Sokol VM 14:55 (8:27)

Od prvních minut jednoznačná převaha našeho pouze osmičlenného týmu, když jsme dominovali zjevně v obranné hře a snadno se poté dostávali do brejlových situací. Již do poločasu tak na ukazateli skóre svítil propastný rozdíl. Snaživé domácí i přes snahu a houževnatost nedokázaly ani po změně stran odolávat našemu vysokému tempu, a tak v konečném poměru má skóre podobu basketbalového utkání. 7 m 7m-hody 1/2:5/5, vyloučení 3:0.

Hrály: Zelníčková Ma.- Plachetská Ji.(14), Fischerová Mi.(9), Živčicová Jar. (8), Dvořáková Š.(7/5), Hammerová Ter.(7), Pacalová Le.(5), Mejzlíková Kat.(5), Trenér ing.Tvarůžek.

Neděle 20.února

I.liga mladší dorostenky

DHK Zora Olomouc - Sokol VM 45:22 (18:11)

Souboj dosud neporaženého lídra tabulky s aktuálně pátým celkem byl vyrovnaným soubojem pouze první čtvrthodinu hry (6:6). V následujících minutách jsme udělali několik technických chyb a dopustili se řady nepřesností v zakončení. Olomoucké po rychlých a přímočarých akcích si získaly zklidňující náskok (9:6,11:8). Dalším důležitým momentem souboje bylo, že v útočné fázi jsme nebyli schopni si přes dobře organizovanou obrannou hráz Hanaček najít dostatečný prostor ke střelbě a pokud ano, pak jsme nepřesně zakončovali. Přetížená obrana následně nebyla schopna čelit nápaditým kombinačním akcím a rychlým kontrům. Navíc se v této fázi obnovilo zranění kolene Moniky Kratochvílové, která již do hry nezasáhla. Do konce poločasu jsme ještě působili kolektivním dojmem. Po změně stran naše zbrklosti, individuální snahy a nebývale časté technické chyby v útočné fázi zcela otevřely prostor k útočným akcím soupeře. Ten toho dokázal dokonale využít a nijak nešetřil naše barvy. Přísnější zápasové měřítko snese snad jen výkon brankářky Inny Hleba, spojky Ivy Záviškové a na postu křídla hrající Kateřiny Kopečkové. 7m-hody 2/2:3/1, vyloučení 0:1.

Hrály: Hleba Inna, Syptáková Veronika - Závišková Iva(10/1), Kratochvílová Hana(7), Studená Kateřina(2), Kopečková Kateřina(2), Sedláčková Klára(1), Kratochvílová Monika, Nechvátalová Natálie, Zezulová Kristýna, Janečková Denisa, Koudelová Eliška, Trenéři ing.Záviška, mgr.Vidláková.