Žáci doma získali první "jarní" body

18. 3. 2012

Jihomoravská liga starší žáci

TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Bohunice 26:19 (16:10)

Vstup do prvního jarního utkání se nám vydařil, hráči hráli od začátku s nasazením a vytvořili si náskok 4:1. Na Tomáši Blahovi nebylo znát tréninkové manko kvůli zranění a sázel jednu branku za druhou. Dobře mu sekundoval na rozehrávce Martin Janíček, který také svým dobrým pohybem rozrážel útoky Bohunic. Do poločasu jsme si vytvořili vedení 16:10.

V druhé půlce nahecovaný soupeř se snažil brankově dotáhnout, vyrovnal hru a v 33. minutě snížil na 18:15, to bylo ale vše co jsme Brňanům dovolili. Výborně chytající Vojta Drápela v brance nedovolil soupeři přiblížit se. Druhou půli i přes značné množství chyb se podařilo vyhrát o branku a tak jsme mohli slavit první „jarní“ body po výhře 26:19

7m-hody 4/3:3/3 vyloučení: 2:3

Sled branek: 4:1, 6:3, 7:5, 9:6, 13:8, 16:10, 18:15, 21:17, 24:18, 26:19

Sestava a branky: Drápela Vojtěch – Blaha Tomáš (9), Janíček Martin (8/2), Fiala Martin (5/1), Svoboda Filip (2), Macoun Filip (1), Ambrož Michael (1), Stupka Tomáš, Frejlich Tomáš, Pažourek Tomáš, trenér Šidlo Ladislav, vedoucí družstva Kácal Petr.